Семінар-практикум учителів історії та правознавства «Викладання історії та правознавства в контексті компетентнісного підходу»

22 бер. 2017
Семінар проходив на базі Згурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Присутні мали нагоду побувати на уроці в 6 класі (учитель Павленко І. А.), де познайомилися із тим, як учителька практично здійснює компетентнісний підхід до навчання школярів. Обговорення уроку проходило разом з обговоренням досвіду Павленко І. А. з обговореної проблеми. На семінарі було презентовано результати діяльності творчої групи (учителі- методисти Сухенко В. В., Згурівський НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» та Цимбал С. В., Турівський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок») з досвіду формування учнівських компетентностей на уроках дисциплін суспільствознавчого циклу.

Дуже зацікавили присутніх матеріали обговорення підсумків республіканського туру конкурсу «Учитель року-2016», а саме той аспект, де члени журі конкурсу аналізують вміння конкурсантів формувати учнівські компетентності.

Протягом двох наступних тижнів буде проведено анкетування учнів 10-11 класів з метою вивчення стану оволодіння ними історичних компетентностями. Вкінці семінару – практикуму було обговорення матеріалів, що стосуються рекомендацій на оновлення програм для 5-9 класів.