24 бер. 2017
23.03.2017 року на базі Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" відбувся районний семінар учителів математики з теми "Реалізація діяльнісного підходу до викладання математики в умовах впровадження нового Державного стандарту". Семінар став доброю нагодою для обговорення теоретичних засад даного питання та обміну досвідом роботи з використання форм і методів діяльнісного підходу до навчання (Бойко Л. Г., методист РМК, Залевська А. В., Войтівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок", Кошіль В. М., Лизогубовослобідський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок"). Учасники семінару познайомились з роботою вчителя математики Згурівського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" Косян К. В. щодо реалізації діяльнісного підходу до викладання математики на відкритому уроці алгебри у 8 класі з теми "Розв"язування квадратних рівнянь".

Психологічний супровід семінару забезпечила методист РМК Андреєва С. С., яка познайомила присутніх з одним із методів психолого-педагогічної підтримки діяльності учнів - створенням ситуації успіху.
         Учасники семінару були ознайомлені з порядком   проведення  ДПА  у 2017 році, отримали інформацію про участь в обговоренні оновлених програм для 5-9 класів,  відбувся  також обмін думками з приводу вибору підручників з математики для 9 класу на 2017-2018 н.р.
            Семінар отримав позитивні відгуки його учасників.
           Дякуємо дирекції школи за добре організований семінар.