Двомісячник природоохоронної роботи триває

30 бер. 2017
Розпочали природоохоронну роботу учні Новоолександрівського НВК з найважливішого об’єкту – пам’ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні. Хто як не ми повинні подбати про полеглих, хто як не ми повинні пам’ятати і берегти цю пам'ять, бо для підростаючого покоління це священний обов’язок. Цього року акцію «Пам’ятати, берегти» розпочали учні 6 класу. Гадаю цю акцію підтримають інші класи і допоможуть у догляді забутих могил на кладовищі. 29 березня учні 8 – 11 класів вийшли аби допомогти сільській громаді у благоустрої центру села. Діти допомагали у прибиранні центральної вулиці та розпочали акцію «Старому парку – нове життя».Учні 5 – 7 класів взяли участь в щорічній акції «Шкільне подвір’я».