Семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Роль казки у розвитку та вихованні дітей дошкільного віку».

15 бер. 2024
Сьогодні, 19 березня 2024 року, на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар-практикум для вихователів закладів дошкільної освіти з теми «Роль казки у розвитку та вихованні дітей дошкільного віку». Про різні аспекти використання інструментарію для свторення казок, їх педагогічної спрямованості, застосування різних методів та прийомів у роботі з казкою, переваги використання казки для розвитку дитини, її вплив на розвиток пізнавальної та емоційної сфер дітей дошкільного віку обговорювали педагогічні працівники у ході заходу.

Консультант ЦПРПП Наталія Блохіна у практичній частині заходу залучила учасників семінару до творчої роботи, під час якої педагогічні працівники поринули у дитинство та у світ казки, виконуючи цікаві вправи та завдання.
Педагоги працювали в доброзичливій атмосфері і, безперечно, взяли для себе щось корисне.