21 лют. 2022

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії

20 лютого 2022 року на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників в режимі онлайн відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та географії, в якому взяли участь учні ОЗНЗ Новоолександрівський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ", Згурівського НВК "Гімназія-ЗОШ І ступеня", Лизогубовослобідського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів- дитячий садок", Турівського НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів- дитячий садок".
19 лют. 2022

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

19 лютого 2022 року на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників у режимі онлайн відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, у якому взяли участь учні Згурівського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня», ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Жуківської гімназії.
12 лют. 2022

12 лютого на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників в режимі онлайн відбувся III ( обласний ) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій,в якому взяли участь учні ОЗНЗ Згурівська ЗОШ I-III ступенів та учні Усівського НВК " ЗОШ I- III ступенів - дитячий садок".
10 лют. 2022

Вітаємо Цаха Олександра, учня 10 класу ОЗНЗ Згурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

з перемогою на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики, 3 місце (учитель Бурдело Н.Г.). Бажаємо нових перемог талановитому учню та його наставнику.
7 лют. 2022

Вітаємо Ситу Дарину, ученицю 11 класу Згурівського НВК "Гімназія-ЗОШ І ступеня"

Вітаємо Ситу Дарину, ученицю 11 класу Згурівського НВК "Гімназія-ЗОШ І ступеня" та її наукового керівника Журавську О.М., вчителя біології Згурівського НВК "Гімназія-ЗОШ І ступеня" із значною перемогою на Всеукраїнському конкурсі юних зоологів та тваринників у номінації "Тваринництво" (1 місце)!!!
24 січ. 2022

ІІl (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії

22 січня працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників в онлайн-режимі проведено ІІl (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії . В олімпіаді взяли участь учні 10 та 11 класів Лизогубовослобідського НВК " ЗОШ I-III ступенів- дитячий садок" та Згурівського НВК " Гімназія- ЗОШ I ступеня".
21 січ. 2022

«Учитель року–2022» в номінації «Мистецтво».

19 січня завершився фінальний етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2022» в номінації «Мистецтво».
18 січ. 2022

Концепції «Нова українська школа» у 5 класах

20 січня на базі Центру професійного розвитку педагогічних працівників відбувся семінар вчителів математики, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти в умовах реформування галузі відповідно до положень Концепції «Нова українська школа» у 5 класах у 2022-2023 навчальному році. Лариса Бойко ,консультант ЦПРПП, ознайомила учасників семінару із новим Державним стандартом базової середньої освіти та типовою освітньою програмою. Катерина Косян, учитель математики Згурівського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня» ознайомила присутніх з модельними навчальними програмами з математики та залучила вчителів до обговорення цих програм. Також учасники семінару розглянули питання про особливості організації уроків математики з елементами проєктної та дослідницької діяльності.
17 січ. 2022

ІІl(обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

16 січня працівниками Центру професійного розвитку педагогічних працівників в онлайн-режимі проведено ІІl(обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді взяли участь учні 9 та 11 класу закладів загальної середньої освіти Згурівської громади.
13 січ. 2022

«Школа цифрового розвитку»

13 січня на базі Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників в рамках реалізації проєкту «Школа цифрового розвитку» проведено навчальне заняття для вчителів хімії та біології закладів освіти громади з використання інтерактивної дошки в освітньому процесі.