1 жовт. 2020

З Днем працівників освіти!

Святкова осінь розсипає золоті листи-вітання до ніг освітян: вчителів, вихователів та всіх працівників сфери освіти. І вже традиційно День працівників освіти відзначають у першу неділю жовтня, пору золотого буяння природи. Цьогоріч свято припадає на 4 жовтня. У цей день кожний з нас, якого б віку не був, якого б соціального становища не досяг, з особливою теплотою і любов’ю згадує свого вчителя та рідну школу. Нещодавно, 27 вересня, відзначили своє професійне свято і працівники дошкільної освіти. Хоч дошкільники і обстоюють своє, окреме, свято, та все ж вони повноправно відносяться до когорти освітян. День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.
21 вер. 2020

Вітаємо!!!

Інформаційний портал «Моя Київщина», за даними Українського центру оцінювання якості освіти, оприлюднив рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року. У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2020 році.
15 вер. 2020

Оголошення!

Відповідно до рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад директорів Згурівського будинку дитячої та юнацької творчості, Любомирівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок», Згурівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників (протокол від 10.09.2020 р. № 3) вважати такими, що пройшли конкурсний відбір,
15 вер. 2020

Оголошення!

Відповідно до рішення конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору кандидатів на заміщення вакантних посад педагогічних працівників Згурівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників (протокол від 11.09.2020 р. № 3) вважати такими, що пройшли конкурсний відбір, - на заміщення вакантної посади консультанта Згурівського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників:
14 вер. 2020

Свято спорту і краси

Уже традиційно з метою популяризації спорту, утвердження здорового способу життя, а також до Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури і спорту, який цього року припав на 12 вересня, школярі долучаються до спортивних змагань, конкурсів, забав та просто розваг на свіжому повітрі. І цей рік для школярів не став виключенням, хоч і проходив Тиждень в умовах пандемії COVID-19.
10 вер. 2020

Оголошення!

Станом на 10.09.2020 року до конкурсу на заміщення посади консультанта Згурівського центру професійного розвитку педагогічних працівників допущено :
9 вер. 2020

Оголошення!

Станом на 10.09.2020 року до конкурсу на заміщення вакантних посад директорів:
2 вер. 2020

Зі святом, рідна школо!

Ясне першовересневе сонечко покликало за парти здобувачів освіти ОЗНЗ Новоолександрівського НВК, а малиновий дзвоник оголосив про початок навчання в школі. У новому форматі розпочався навчальний рік 1 вересня. Тринадцять першокласників прийшли цьогоріч вперше до школи, а для 17 одинадцятикласників почався останній навчальний рік.
1 вер. 2020

Вітаємо!

Відділ освіти Згурівської РДА шле вітання з нагоди 1 вересня.
28 серп. 2020

Відділ освіти Згурівської районної державної адміністраці оголошує конкурс!