25 лют. 2021

Учні та вчителі Згурівської ЗОШ І - ІІІ ступенів пам'ятають і вшановують пам'ять великої поетеси Лесі Українки.

25 лют. 2021

ФЛЕШМОБ «Global Lesya Ukrainka 2021»

Вірші Лесі Українки декламують учні Згурівського НВК ДОЛУЧАЄМОСЬ ДО МІЖНАРОДНОГО ФЛЕШМОБУ, присвяченого 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Інформація

про проведення заходів, присвячених 150- річчю від дня народження Лесі Українки «Я жива, я буду вічно жити, бо в серці маю те, що не вмирає» в Аркадіївському НВК «ЗОШ І- ІІІ ступенів – дитячий садок»
31 груд. 2020

Вітання!

Вітаємо з Новим роком!
27 груд. 2020

Відеофлешмоб від Представництва ЄС «Україна та Європа: прямуємо разом».

#ЄвропаЦеЯ Доброго дня! Войтівський НВК запрошує всіх переглянути відеофлешмоб від Представництва ЄС «Україна та Європа: прямуємо разом». Трансляція буде відбуватись із 26 по 29 грудня на Новому каналі, за часом від 7.00 по 8.00 ранку у перерві між рекламою. Дуже приємно, що участь в цьому заході взяли 100 учасників з усієї України, а у фінал було відібрано лише 8 відео серед яких і ролик Войтівського НВК із нашими школярами. По телебаченню транслюватиметься коротка версія із 4 відеороликів, куди потрапили і ми. Більша версія містить 8 відео та буде доступна в соцмережі за посиланням, яке буде опубліковане пізніше. То ж вітаємо ШО «Берегиня» з перемогою та всім приємного перегляду!
16 груд. 2020

Вітаємо!

11-12 грудня 2020 року проходив фінальний етапВсеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України», в якому взяли участь і юні науковці Київщини.
11 груд. 2020

Правильний вибір професії-запорука успішного майбутнього!

16 лист. 2020

Вітаємо з новою перемогою!

Із 3 по 13 листопада 2020 рокуНаціональним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»для школярів старших класів був проведений Всеукраїнський конкурс «Техно-Україна 2021», який є національним етапом Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2021. Конкурс, на якомуучні-фіналістизахищаютьсвоїнауковіпроєкти–цеодназнайголовнішихщорічнихподійвсферіінноватикиУкраїни.
9 лист. 2020

Вітаємо з визначною перемогою!

5-8 листопада 2020 року відбулась визначна подія в освітянському житті України – проходив ІІІ (фінальний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Уперше за всю свою історію конкурс-захист відбувся онлайн. Позаду непрості конкурсні дні, тижні виснажливої підготовки, але вони привели до визначних результатів. У фіналі взяли участь близько тисячі юних дослідників з усіх куточків України, понад 500 з них стали переможцями та призерами цього найпрестижнішого конкурсу в системі МАН, з них 267 – отримали бронзові медалі, 178 – срібні і 66 – золоті нагороди.
20 жовт. 2020

Змагаються юні науковці

Відповідно до плану Всеукраїнських та Міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2020 рік Національним центром «Мала академія наук України» протягом жовтня-листопада 2020 року проводиться ХІ Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України». У І ( обласному, відбірковому) етапі взяли участь 2 учні нашого району: -Крепець Анастасія, учениця 11 класу ОЗНЗ Новоолександрівського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» у секції «Матеріалознавство та перспективні технології» ( науковий керівник Федорченко Т.П.) та -Євдокимов Олександр, учень 11 класу Аркадіївського НВК « ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» у секції «Екологія та ресурсозбереження»( науковий керівник Жовтоног Л.М.). Учні захищали свої проєкти в режимі он лайн в середовищі Zoom.